O nas

Firma SUPON-BYDGOSZCZ Sp. z o.o. artykuły bhp i przeciwpożarowe, odzież robocza szyta na miarę , odzież specjalistyczna:  spawalnicza, kwasoochronna, antyelektrostatyczna, ostrzegawcza dla wszystkich firm produkcyjnych i monterskich.

Odzież tę pierzemy, serwisujemy, wynajmujemy, a  w ramach usługi outsourcingu prowadzimy wszystkie sprawy związane z wydawaniem sortów bhp dla pracowników .  Otrzymujemy podziękowania od firm za prowadzenie magazynu i kartotek pracowniczych na terenie ich zakładu.

suppon

Posiadamy w ofercie automaty do wydawania rękawic i ochron bhp przez 24 godziny na dobę. Nasi stali klienci cenią to, że ich pracownicy mają stały dostęp do ochron i jednocześnie obniżają koszty.

Jeżeli zdarzy się , że trzeba coś pilnie dowieźć  np. na budowę szelki, kaski, odzież nieprzemakalną  to w takiej sytuacji błyskawicznie dostarczymy i czasem z tego klienci korzystają.

Taka szybka reakcja jest możliwa dzięki temu, że mamy dobrze zaopatrzone magazyny i towar jest na miejscu.

Nasze motto to komfort i bezpieczeństwo.

Jeżeli posiadacie Państwo pracowników, którzy reprezentują Wasze firmy na zewnątrz i których chcecie zabezpieczyć w odzież i ochrony bhp z gwarancją jakości i nowoczesnym wzornictwem  zapraszamy do współpracy.


Kategorie

Nowe produkty

Tagi